Allhuset
 
Tisdag 2019-03-26 
10:00-12:00Saltskog Allaktivitetshus/Gymnastiken SPF Seniorerna Holmfast Södertälje (Leif Wretander) StudiecirkelLinedance 
10:00-22:00Saltskog Allaktivitetshus/Vinkeln Allhusets Föreningsråd (Kristina Myhrman) ÖvrigtReserverat För Föreningsrådet 
12:00-14:00Saltskog Allaktivitetshus/Gymnastiken SPF Seniorerna Holmfast Södertälje LinedanceStudiecirkel Linedance 
13:00-15:00Saltskog Allaktivitetshus/Rektangeln Södertälje Kommun (Annica Näslund) MötenMötesplatsen +65 
18:00-22:00Saltskog Allaktivitetshus/Gymnastiken Studieförbundet Bilda Öst DansSalsakurs 
19:00-21:00Saltskog Allaktivitetshus/Ovalen Kristi Församling Stockholm (Charlotte Sand) ÖvrigtÖvrigt 
19:00-21:00Saltskog Allaktivitetshus/Rektangeln Kristi Församling Stockholm (Charlotte Sand) ÖvrigtÖvrigt 
19:00-21:00Saltskog Allaktivitetshus/Träffen Kristi Församling Stockholm (Charlotte Sand) ÖvrigtÖvrigt 
Onsdag 2019-03-27 
10:00-12:30Saltskog Allaktivitetshus/Gymnastiken SPF Seniorerna Holmfast Södertälje (Ebon Eriksson) KörKörträning 
10:00-17:00Saltskog Allaktivitetshus/Allsalen PRO Västra Tälje (Gudrun Östlund) MöteMånadsmöte 
10:00-17:00Saltskog Allaktivitetshus/Träffen PRO Västra Tälje (Gudrun Östlund) MötenMånadsmöte 
10:00-17:00Saltskog Allaktivitetshus/Vinkeln Allhusets Föreningsråd (Kristina Myhrman) ÖvrigtReserverat För Föreningsrådet 
17:00-21:00Saltskog Allaktivitetshus FUB Södertälje/Nykvarn (Åsa Landin) ÖvrigtOnsdagscafe 
Torsdag 2019-03-28 
09:30-12:30Saltskog Allaktivitetshus/Ovalen SPF Seniorerna Holmfast Södertälje (Leif Wretander) StudiecirkelStudiecirkel Handarbete 
10:00-22:00Saltskog Allaktivitetshus/Vinkeln Allhusets Föreningsråd (Kristina Myhrman) ÖvrigtReserverat För Föreningsrådet 
11:00-16:00Saltskog Allaktivitetshus/Gymnastiken Telge Veteranorkester (Ralf Eriksson) ÖvrigtTelge Veteranorkester 
16:00-18:00Saltskog Allaktivitetshus/Gymnastiken PRO Centrala Tälje (Karin Eklind) BordtennisBordtennis Cirkel 
18:00-20:00Saltskog Allaktivitetshus/Gymnastiken Tälje Line Dancers (Cecilia Elmstedt) DansTälje LineDancers 
19:00-20:30Saltskog Allaktivitetshus/Allsalen Joyvoice World Choirs AB KörJoyvoice kör 
Fredag 2019-03-29 
09:30-13:00Saltskog Allaktivitetshus/Gymnastiken Pensionärsföreningen Matadorerna BordtennisBordtennis 
10:00-22:00Saltskog Allaktivitetshus/Vinkeln Allhusets Föreningsråd (Kristina Myhrman) ÖvrigtReserverat För Föreningsrådet 
Lördag 2019-03-30 
10:00-22:00Saltskog Allaktivitetshus/Vinkeln Allhusets Föreningsråd (Kristina Myhrman) ÖvrigtReserverat För Föreningsrådet 
13:00-15:00Saltskog Allaktivitetshus/Gymnastiken Yasemin Fakhri ZumbaZumba 
Söndag 2019-03-31 
10:00-14:00Saltskog Allaktivitetshus/Allsalen Kristi Församling Stockholm (Charlotte Sand) GudstjänstÖvrigt 
10:00-14:00Saltskog Allaktivitetshus/Gymnastiken Kristi Församling Stockholm (Charlotte Sand) GudstjänstÖvrigt 
10:00-14:00Saltskog Allaktivitetshus/Ovalen Kristi Församling Stockholm (Charlotte Sand) GudstjänstÖvrigt 
10:00-14:00Saltskog Allaktivitetshus/Rektangeln Kristi Församling Stockholm (Charlotte Sand) GudstjänstÖvrigt 
10:00-14:00Saltskog Allaktivitetshus/Träffen Kristi Församling Stockholm (Charlotte Sand) GudstjänstÖvrigt 
10:00-14:00Saltskog Allaktivitetshus/Vinkeln Kristi Församling Stockholm (Charlotte Sand) GudstjänstÖvrigt