Allhuset
 
Tisdag 2019-01-22 
10:00-12:00Saltskog Allaktivitetshus/Gymnastiken SPF Seniorerna Holmfast Södertälje (Leif Wretander) StudiecirkelLinedance 
10:00-22:00Saltskog Allaktivitetshus/Vinkeln Allhusets Föreningsråd (Kristina Myhrman) ÖvrigtReserverat För Föreningsrådet 
12:00-14:00Saltskog Allaktivitetshus/Gymnastiken SPF Seniorerna Holmfast Södertälje LinedanceStudiecirkel Linedance 
18:00-22:00Saltskog Allaktivitetshus/Gymnastiken Studieförbundet Bilda Öst DansSalsakurs 
19:00-21:00Saltskog Allaktivitetshus/Ovalen Kristi Församling Stockholm (Charlotte Sand) ÖvrigtÖvrigt 
19:00-21:00Saltskog Allaktivitetshus/Rektangeln Kristi Församling Stockholm (Charlotte Sand) ÖvrigtÖvrigt 
19:00-21:00Saltskog Allaktivitetshus/Träffen Kristi Församling Stockholm (Charlotte Sand) ÖvrigtÖvrigt 
Onsdag 2019-01-23 
10:00-11:00Saltskog Allaktivitetshus/Gymnastiken PRO Västra Tälje (Gudrun Östlund) QigongQigong Cirkel 
10:00-12:00Saltskog Allaktivitetshus/Ovalen PRO Västra Tälje (Gudrun Östlund) StyrelsemöteExtra Styrelsemöte 
10:00-17:00Saltskog Allaktivitetshus/Vinkeln Allhusets Föreningsråd (Kristina Myhrman) ÖvrigtReserverat För Föreningsrådet 
11:00-13:00Saltskog Allaktivitetshus/Gymnastiken SPF Seniorerna Holmfast Södertälje (Leif Wretander) KörKör träning 
17:00-21:00Saltskog Allaktivitetshus FUB Södertälje/Nykvarn (Åsa Landin) ÖvrigtOnsdagscafe 
Torsdag 2019-01-24 
09:30-12:30Saltskog Allaktivitetshus/Ovalen SPF Seniorerna Holmfast Södertälje (Leif Wretander) StudiecirkelStudiecirkel Handarbete 
10:00-22:00Saltskog Allaktivitetshus/Vinkeln Allhusets Föreningsråd (Kristina Myhrman) ÖvrigtReserverat För Föreningsrådet 
11:00-16:00Saltskog Allaktivitetshus/Gymnastiken Telge Veteranorkester (Ralf Eriksson) ÖvrigtTelge Veteranorkester 
16:00-18:00Saltskog Allaktivitetshus/Gymnastiken PRO Centrala Tälje (Karin Eklind) BordtennisBordtennis Cirkel 
Fredag 2019-01-25 
09:30-13:00Saltskog Allaktivitetshus/Gymnastiken Pensionärsföreningen Matadorerna BordtennisBordtennis 
10:00-22:00Saltskog Allaktivitetshus/Vinkeln Allhusets Föreningsråd (Kristina Myhrman) ÖvrigtReserverat För Föreningsrådet 
18:00-21:30Saltskog Allaktivitetshus/Allsalen FUB Södertälje/Nykvarn (Åsa Landin) DansDisco 
Lördag 2019-01-26 
10:00-22:00Saltskog Allaktivitetshus/Vinkeln Allhusets Föreningsråd (Kristina Myhrman) ÖvrigtReserverat För Föreningsrådet 
10:00-00:00Saltskog Allaktivitetshus/Allsalen Serbiska Kulturföreningen (Alexandra Sekula) ÖvrigtFolkdans uppvisning 
10:00-00:00Saltskog Allaktivitetshus/Träffen Serbiska Kulturföreningen (Alexandra Sekula) ÖvrigtFolkdans uppvisning 
13:00-18:00Saltskog Allaktivitetshus/Rektangeln PRO Mozaik (Branka Glasencnik) StudiecirkelStudiecirkel 
17:00-00:00Saltskog Allaktivitetshus/Ovalen Serbiska Kulturföreningen (Alexandra Sekula) ÖvrigtFolkdans uppvisning 
Söndag 2019-01-27 
00:00-01:00Saltskog Allaktivitetshus/Allsalen Serbiska Kulturföreningen (Alexandra Sekula) ÖvrigtFolkdans uppvisning 
00:00-01:00Saltskog Allaktivitetshus/Ovalen Serbiska Kulturföreningen (Alexandra Sekula) ÖvrigtFolkdans uppvisning 
00:00-01:00Saltskog Allaktivitetshus/Träffen Serbiska Kulturföreningen (Alexandra Sekula) ÖvrigtFolkdans uppvisning 
10:00-14:00Saltskog Allaktivitetshus/Allsalen Kristi Församling Stockholm (Charlotte Sand) GudstjänstÖvrigt 
10:00-14:00Saltskog Allaktivitetshus/Gymnastiken Kristi Församling Stockholm (Charlotte Sand) GudstjänstÖvrigt 
10:00-14:00Saltskog Allaktivitetshus/Ovalen Kristi Församling Stockholm (Charlotte Sand) GudstjänstÖvrigt 
10:00-14:00Saltskog Allaktivitetshus/Rektangeln Kristi Församling Stockholm (Charlotte Sand) GudstjänstÖvrigt 
10:00-14:00Saltskog Allaktivitetshus/Träffen Kristi Församling Stockholm (Charlotte Sand) GudstjänstÖvrigt 
10:00-14:00Saltskog Allaktivitetshus/Vinkeln Kristi Församling Stockholm (Charlotte Sand) GudstjänstÖvrigt 
Måndag 2019-01-28 
09:00-10:00Saltskog Allaktivitetshus/Gymnastiken SPF Seniorerna Holmfast Södertälje (Leif Wretander) StudiecirkelStudiecirklar 
10:00-22:00Saltskog Allaktivitetshus/Vinkeln Allhusets Föreningsråd (Kristina Myhrman) ÖvrigtReserverat För Föreningsrådet 
11:00-16:00Saltskog Allaktivitetshus/Ovalen PRO Centrala Tälje (Karin Eklind) BridgeBridge 
11:00-18:00Saltskog Allaktivitetshus/Allsalen PRO Södertälje Samorganisation (Kirsti Laiho) DansDans 
11:00-18:00Saltskog Allaktivitetshus/Rektangeln PRO Södertälje Samorganisation (Kirsti Laiho) DansDans 
11:00-18:00Saltskog Allaktivitetshus/Träffen PRO Södertälje Samorganisation (Kirsti Laiho) DansDans 
12:30-16:30Saltskog Allaktivitetshus/Gymnastiken PRO Centrala Tälje (Karin Eklind) BridgeBridge Cirkel 
16:45-20:45Saltskog Allaktivitetshus/Gymnastiken Tälje Line Dancers (Cecilia Elmstedt) DansTälje LineDancers